דילוג לתוכן

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה

מאמר: מעברים

מעברים

מעברים

קולקציית מוצרים לעזרה ראשונה רגשית

בחיי היומיום, אנו נתקלים לא פעם בסיטואציות, המחייבות אותנו לעבור במהירות ממצב רגשי אחד לשני, על מנת לתפקד באופן יעיל, ממקום של תחושה טובה ובטוחה.

קולקציית המוצרים החדשה "מעברים", מבוססת על מספר שיטות אלטרנטיביות ידועות, ומספקת עזרה ראשונה רגשית למצבים אלו. בנוסף, ניתן להשתמש במוצרים באופן רצוף למשך תקופה, על פי הצורך האישי. ניתן להתאים את המוצר הנכון על פי הריח או בעזרת מבחן קינסיולוגי- מטוטלת, אצבעות או נטיית הגוף. במאקאוקאינו ניתן להשיג מטוטלות מסוגים שונים וכן לקבל הדרכה פשוטה לביצוע מבחן קינסיולוגי. 

הקולקציה כוללת ארבע סדרות, שכל אחת מהן מטפלת במצב רגשי שונה, מתוך המצבים הרגשיים הנפוצים בחיינו.

סדרת "רוגע"

סדרת "רוגע" מספקת לנו רגיעה, השקטה של אנרגיות סוערות, שלווה פנימית ויכולת לקחת צעד אחורה, כדי להתבונן במה שקורה ממקום יותר מאוזן. 

המוצרים בסדרה זו מתאימים למצבים, בהם יש טלטלה פנימית, חוסר שקט וצורך להתנתק לרגע מסערת הרגשות שעולה בנו, כדי לחזור לתפקוד נכון ומיטיב יותר. בנוסף, המוצרים בסדרה תומכים בשינה טובה יותר ומקנים יכולת עמידה בתקופות סוערות.

מתייחסת לצ'קרות העין השלישית והלב.

סדרת "ביטחון"

סדרת "ביטחון" מחזירה לנו את היכולת לבטוח בעצמנו ובסביבתנו, ומייצרת אפשרות ורצון לסמוך על היקום, על האנשים שמסביב ועל הכוחות המופלאים שבתוכנו. ביטחון קשור לצורך בגב, בסביבה תומכת ומאפשרת. מטרת המוצרים בסידרה היא יצירת עמוד שדרה פנימי ויכולת לסמוך על עצמנו. 

המוצרים בסדרה זו מתאימים למצבי חוסר ביטחון, המלווים בצורך לחפש מישהו או משהו, שיעזור לנו לצאת מהמצב המטלטל בו אנחנו נמצאים.

מתייחסת לצ'קרות הסולר-פלקסוס והגרון.

סדרת "ריכוז"

סדרת ריכוז עובדת על התודעה העמוקה ופותחת ערוצי חשיבה נוספים, כדי למרכז את המוח וליצור פוקוס נקי.

המוצרים בסדרה זו מתאימים הן למצבים נקודתיים, בהם יש צורך בריכוז החשיבה, אבל המוח מתפזר ואנחנו לא מצליחים לבצע את המשימה שלפנינו, והן למצבים כלליים, של ירידה בתפקודים הקוגניטיביים וצורך בחידוד היכולות המוחיות.

מתייחסת לצ'קרות העין השלישית והמין.

סדרת "יציבות"

סדרת "יציבות" מקרקעת ומחברת לאדמה, במקרים בהם אנו נדרשים להיות מציאותיים ופרקטיים, תוך ביצוע מה שנדרש. היא קשורה לצורך בשורשים, בחיבור לעצמנו, לשורשים שלנו, לדורות הקודמים, למסורות, ליכולות שלנו, לזכרונות, לכישורים ולכל מה שמגדיר אותנו כאדם יוצר ובורא.

המוצרים בסדרה זו מתאימים למצבים בהם הראש שלנו מעופף, אנחנו קצת באויר, מלאים ברעיונות ובמחשבות, אבל לא מצליחים להתמקד במה שנדרש מאיתנו, כדי להגיע לתוצאות הרצויות. זה רלוונטי הן למצבים נקודתיים, והן להתנהלות ארוכת טווח, שדורשים קרקוע והתחברות לעצמי הפנימי ולעוצמות האישיות.

מתייחסת לצ'קרות הבסיס והכתר.

  

מה כולל הליין של "מעברים"

כל אחת מארבעת הסדרות של "מעברים", כוללת 6 מוצרים שונים, מותאמים ייחודית לאנרגיה של כל סדרה:

 

תמצית באך – הרכב של תמציות פרחי באך

אופן השימוש: לחיצת טפטפת אחת בכוס מים, 3 פעמים ביום, או לפי הצורך האישי.

   

תמצית קריסטל – הרכב של תמציות קריסטלים

 אופן השימוש: לחיצת טפטפת אחת בכוס מים,3 פעמים ביום, או לפי הצורך האישי.

  

שמן אתרי – תמהיל הרכב של שמנים אתריים ושמן שקדים

אופן השימוש: למרוח על פרקי הידיים, הרקות, מפתח הצוואר ואחורי האזניים, לפי הצורך האישי. 


תרסיס אתרי – תמהיל תמציות שמנים אתריים, מים ואלכוהול

אופן השימוש: לרסס על הפנים, הגוף, סוליות כף הרגל, או על הכרית לפני השינה, על פי הצורך האישי.

Read more

מימיקה פרסורה

מימיקה פרסורה

מימיקה פרסורה העור שלנו הוא האיבר הגדול ביותר בגופנו. הוא נושא, בהתאם למרידיאנים שעוברים בו, מפה מפורטת של כל האיברים הפנימיים שלנו. זו הסיבה שאפשר לטפל באיברים פנימיים בעזרת רפלקסולוגיה. אך כף הרג...

לקרוא עוד
ביאן - אבן המרפא הסינית

ביאן - אבן המרפא הסינית

ביאן - אבן המרפא הסינית  אם תזדמנו לביקור במוזיאון לרפואה סינית מסורתית בשנגחאי, בין יותר מ-3000 דגימות, תמצאו חפצים העשויים מ-Bianshi, או אבן ביאן. החפצים הללו, שמקורם בתקופת האבן, כוללים: מגרדים ...

לקרוא עוד