דילוג לתוכן

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה

מאמר: מחמדים

מחמדים

קולקציית מוצרים לעזרה ראשונה רגשית לחיות מחמד

במסגרת המשפחה והבית, חיות המחמד שלנו מגיבות לעיתים קרובות לסיטואציות רגשיות, כאשר אין להן את הכלים המתאימים להתמודד עם המצב.

קולקציית המוצרים החדשה "מחמדים", מבוססת על מספר שיטות אלטרנטיביות ידועות, ומספקת עזרה ראשונה רגשית למצבים אלו.

הקולקציה כוללת שתי סדרות, שכל אחת מהן מטפלת במצב רגשי שונה, מתוך המצבים הרגשיים הנפוצים בחיי בעלי החיים. את מרבית הבעיות שנצפות בחיות מחמד, ניתן לשייך לאחד משני הצרכים הבסיסיים הללו- רוגע וביטחון. 

כל סדרה כוללת מוצרים לבעלי חיים שונים. בשלב הראשון היא מציעה מוצרים לטיפול בחתולים ובכלבים.

סדרת "רוגע"

סדרת "רוגע" מתמודדת עם תופעות של קנאה וטריטוריאליות. היא מיועדת לתת לחיית המחמד את התחושה שהיא אהובה, שיש בבית ובמשפחה מקום לכולם ושאף חיית מחמד אחרת לא מאיימת על מקומה. בנוסף, המוצרים בסדרה מרגיעים את בעלי החיים, מאפשרים שינה טובה יותר ורוגע של הנפש והגוף.

הטיפול מתאים במצבים בהם חיית מחמד אחת מנסה לגרש חיית מחמד אחרת מהבית, כאשר חיה מגלה סימני עצבנות כשהבעלים נותן תשומת לב לחיה אחרת, כאשר חיה אחת לא מאפשרת לאחרת גישה לאוכל, כאשר יש מריבות על כריות המרבץ או הצעצועים וכדומה. בנוסף הטיפול יעיל בכל המקרים של חוסר שקט, עודף אנרגיה, "זומי'ז" מוגזמים (ספרינטים מטורפים :-)), וכל השתוללות אחרת, וכן במצבים של סטרס, שגורמים לחיית המחמד לגרום נזק לחפצים ולריהוט  (* שימו לב! לא רלוונטי לנשיכות של גורים שמפתחים שיניים).

סדרת "בטחון"

סדרת "ביטחון" מתמודדת עם תופעות של חרדת נטישה. היא מיועדת לתת לחיית המחמד רגיעה וביטחון. היא מתאימה למצבים בהם בעלי הבית נמצאים בעבודה שעות ארוכות וחיית המחמד נשארת לבד, כאשר הבעלים נוסעים לחופשה וחיית המחמד נשארת עם בייביסיטר או מועברת לפנסיון לתקופת החופשה, במצבים של מעבר לבית חדש שגורם לחיות המחמד חוסר ביטחון, במצבים של שינויים בהרכב המזון או במיקומו וכדומה. כמו כן הטיפול מהווה השלמה אידיאלית לכלבים בשלבי אילוף וכן מהווה אמצעי מרגיע לכלבים שמגלים תוקפנות בזמן טיול בחוץ או בגינת כלבים.

מה כולל הליין של "מחמדים"

כל אחת מהסדרות של "מחמדים", כוללת 2 מוצרים שונים, מותאמים ייחודית לאנרגיה של כל סדרה:

  1. טיפות באך – הרכב של תמציות פרחי באך
  •       אופן השימוש: לטפטף לתוך כלי המים.
  •       מינון: בכל החלפה של מים טריים.

 

  1. ליקופאודר אתרי – הרכב תמציות שמנים אתריים בתוך אבקת ליקופודיום.
  •       אופן השימוש: לפידור על הפרווה באזור העורף, כך שהחיה לא תוכל ללקק את החומר.  

לקחת מעט אבקה על כף יד יבשה ולפדר בעדינות. אפשר להשתמש בכרית פודרה או בפיסת צמר גפן.

  •       מינון: פידור קל 2 פעמים ביום, בבוקר ובערב.

 

Read more

מימיקה פרסורה

מימיקה פרסורה

מימיקה פרסורה העור שלנו הוא האיבר הגדול ביותר בגופנו. הוא נושא, בהתאם למרידיאנים שעוברים בו, מפה מפורטת של כל האיברים הפנימיים שלנו. זו הסיבה שאפשר לטפל באיברים פנימיים בעזרת רפלקסולוגיה. אך כף הרג...

לקרוא עוד